Grafickou úpravu a kódování Shoptet šablony upravilo studio Kreatino.

Tónování autoskel - kurz profesional (dvoudenní)

Kód: 6490
Neohodnoceno
18 800 Kč 15 537,19 Kč bez DPH
Skladem (>5 ks)

Intezivní dvoudenní školení tónování autoskel.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Připojte se k našemu dvoudennímu intenzivnímu kurzu tónování autoskel a získejte nezbytné dovednosti pro precizní tónování.  Získejte know-how od profesionálů a staňte se mistrem v ochraně jakéhokoliv vozu. Během dvou dnů se naučíte teorii o materiálu fólie a naučíte se prakticky lepit fólie na okna, abyste zvládli jakýkoliv typ auta. Přihlaste se ještě dnes a ovládněte umění instalace autofolie!

 


Co vám přinese náš kurz lepení fólií?


1. Profesionální Know-how: Získáte odborné znalosti od profesionálů v oboru, což vám umožní aplikovat autofolii s jistotou a precizností.

2. Praktické Dovednosti: Kurz je zaměřen na praktické dovednosti, což znamená, že se naučíte konkrétní techniky a postupy, které mohou ihned použít.

3. Důvěru a Sebejistotu: Po absolvování kurzu budete mít důvěru ve své schopnosti a sebejistotu při instalaci autofolie na jakákoliv vozidla.

4. Ochrana Investice: Investice do kurzu je investicí do ochrany vozidel. Budete mít klíčové know-how, jak správně aplikovat autofolii a chránit tak své vozy.

5. Podpora a Sledování Trendů: Kurz nabízí také podporu po absolvování a informace o nejnovějších trendech v oblasti ochrany laků a aplikace autofolie.

Dvoudenní, začátek vždy v 9:00, pauza na oběd 12-13, konec v 18:00.

Maximálně 4 osoby.

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: