Grafickou úpravu a kódování Shoptet šablony upravilo studio Kreatino.

Leštěnka MacBRITE mikro TITANIUM |Millioncar|

Kód: 97
Neohodnoceno
500 Kč 413,22 Kč bez DPH
Skladem (>5 ks)

Společnost MacBRITE představuje leštěnku s pokročilou Nano technologií µTITANIUM!

Detailní informace

Detailní popis produktu

Společnost MacBRITE představuje leštěnku s pokročilou Nano technologií, která je navržená pro jakýkoliv druh a barvu laku. µTITANIUM je výsledkem výrobní technologie vosku, tvořené za použití Nanotechnologie.

 S Leštěnkou McBRITE Titanium získáte zaručený vysoký lesk a dlouhotrvající ochranu. Lesklý efekt vytvoříte na každém hladkém povrchu.

Odstraňuje všechny druhy nečistot - rez. dehet, hmyz, pryskyřice, lehké škrábance a mnoho dalšího.

Ideální na povrchy aut, motorek i na povrchy kolem domu, zahradní nábytek, okna, okenní rámy, sklo, zimní zahrady, podlahy, koupelny, keramiku, mramor, kovy a další.


 µTITANIUM před použitím láhev pořádně protřepte! Balení vystačí na 4 vozidla střední kubatury a nanáší se 1 až 2 krát za rok. µTITANIUM při dalším umytí vozidla stačí jenom přeleštit suchým hadrem. Chraňte před mrazem! 

Společnost MacBRITE představuje leštěnku s pokročilou Nano technologií ....auto, autokaravan, motorka, člun... µTITANIUM je navržený pro jakýkoliv druh a barvu laku. µTITANIUM je výsledkem výrobní technologie vosku, tvořené za použití Nanotechnologie. µTITANIUM nevytváří žádné fleky, mapy, skvrny, dokonce i na černém laku. µTITANIUM obsahuje vosk s Nano technologií, který odstraní jemné škrábance a rýhy. µTITANIUM zpevní a vyjasní lak, zaručuje minimální přilnavost prachových častic, chrání před povětnostnímy vlivy. µTITANIUM leštěnka je odolná proti automyčkám a autošampónům. µTITANIUM je nejsnadnější cesta, jak ochránit váš automobil s dlouhotrvající ochranou a leskem! µTITANIUM před použitím láhev pořádně protřepte! Balení vystačí na 4 vozidla střední kubatury a nanáší se 1 až 2 krát za rok. µTITANIUM při dalším umytí vozidla stačí jenom přeleštit suchým hadrem. Chraňte před mrazem! 500 ml

Leštěnku nanášejte ve dvou krocích.

 

Prvně mokrý nános.

Leštěnka mokro

 

V druhém kroku vezměte suchý hard a leštěte dokonalého lesku.

 

Leštěnka sucho

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: