Grafickou úpravu a kódování Shoptet šablony upravilo studio Kreatino.

Kurz Instalace PPF - Jednodenní

Kód: 6487
Neohodnoceno
9 900 Kč 8 181,82 Kč bez DPH
Skladem (>5 ks)

Základní školení pro lepení ochranných fólií na auta. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Připojte se k našemu jednodennímu kurzu instalace autofolie a získejte nezbytné dovednosti pro geniální aplikaci ochranné folie. Získejte know-how od profesionálů a staňte se mistrem v ochraně jakéhokoliv vozu. Přihlaste se ještě dnes a ovládněte umění instalace autofolie!Co vám přinese náš kurz lepení fólií?


1. Profesionální Know-how: Získáte odborné znalosti od profesionálů v oboru, což vám umožní aplikovat autofolii s jistotou a precizností.

2. Praktické Dovednosti: Kurz je zaměřen na praktické dovednosti, což znamená, že se naučíte konkrétní techniky a postupy, které mohou ihned použít.

3. Důvěru a Sebejistotu: Po absolvování kurzu budete mít důvěru ve své schopnosti a sebejistotu při instalaci autofolie na jakákoliv vozidla.

4. Ochrana Investice: Investice do kurzu je investicí do ochrany vozidel. Budete mít klíčové know-how, jak správně aplikovat autofolii a chránit tak své vozy.

5. Podpora a Sledování Trendů: Kurz nabízí také podporu po absolvování a informace o nejnovějších trendech v oblasti ochrany laků a aplikace autofolie.

Začátek v 9:00, pauza na oběd 12-13, konec v 18:00.

Maximálně 4 osoby.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: